Головна Новини Форум Дилери Прейскурант Посилання Оновлення Навчання
Про програму
Головна
Новини
Форум
Дилери
Прейскурант
Посилання
Оновлення
Навчання
Про програму
07 червня 2024 року

Нове в АВК-5 редакції 3.9.1 в порівнянні з редакцією 3.9.0

 1. Внаслідок продовження воєнного стану, змінені значення середньомісячної тривалості робочого часу на 2024 рік:
 • - для ТС №№ 1-7; 11-21 (у відповідності з даними щодо 40-годинного робочого тижня) – 172,33 години;
 • - для ТС №№ 8-10 (у відповідності з даними щодо 30-годинного робочого тижня) – 129,50 години;
 • - для ТС № 22 (у відповідності з даними щодо 36-годинного робочого тижня) – 155,4 години.

 

 1. Враховані Усереднені показники вартості експлуатації дорожніх машин і механізмів станом на 20.05.2024 р.

 

 1. Значення відпускних цін для матеріалів та устаткування виведені станом на 01.01.2024 р. з урахування індексів цін виробників промислової продукції  за 2022 та 2023 роки (оприлюднені в розділі «Економічна діяльність» на сайті Державної служби статистики).

Примітка: Звертаємо увагу, що зазначені ціни запропоновані у якості орієнтиру і мають бути уточнені в процесі складання кошторисної документації у відповідності до чинних нормативних вимог за результатами проведеного аналізу.

 

 1. Надана можливість змінювати знак для значень кількості виділеної групи позицій в локальному кошторисі. Відповідний пункт меню доданий в «Параметри» екранного локального кошторису.

 

 1. Надана можливість формування вихідного документу «Структура укрупнених показників вартості» з використанням класифікатору видів робіт у розгорнутому вигляді. Відповідний пункт доданий в Ознаки будови на вкладці «договірна ціна». Якщо ця ознака актуалізована, то в «Структурі» друкуються складові не тільки укрупненого показника вартості рядка ЗВР, а і підпорядкованих до нього позицій.

 

 1. При копіюванні будови в списку будов додана можливість редагувати найменування та Примітку для будови-копії.

 

 1. В екрані локального кошторису рядок типу «розділ» (крім будов С) доповнений позначкою «книжка». Колір та спосіб представлення цієї позначки залежить від наповнення та згорнутості/розгорнутості розділу. Якщо у розділі є ціноутворюючі позиції, то колір книжки жовтий. Якщо в розділі ціноутворюючі позиції відсутні – то білий.

 

 1. Реалізована можливість виведення позицій локального кошторису у текстовий файл. Виведення відбувається з урахуванням структури та набору реквізитів рядків текстового файлу для уведення в локальний кошторис. Більш детальний опис цього сервісу наданий в оновленому документі «Уведення/виведення рядків локального кошторису в текстовий файл», що знаходиться у розділі Довідка.

 

 1. Виправлені помилки попередньої редакції.

Вгору
Останні новини
Copyright  © 1994 - 2024 Всі права захищені   "НВФ "АВК Созидатель"