Главная
Новости
Форум Дилеры Прейскурант Ссылки Обновление Обучение О программе
Главная
Новости
Форум
Дилеры
Прейскурант
Ссылки
Обновление
Обучение
О программе
03 октября 2017 года

Проект змін до ДСТУ Д.1.1-1:2013.

У зв’язку з прийняттям ряду Законів України виникла необхідність внести зміни до ДСТУ Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» та супутніх настанов і ДСТУ Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво». Технічний комітет зі стандартизації, ТК-311 «Ціноутворення у будівництві» в серпні цього року опублікував першу редакцію змін.

Асоціація розробників кошторисних програм підготувала для включення в остаточну редакцію свій проект змін до національних стандартів з визначення вартості будівництва. Запропоновані зміни ґрунтуються на пропозиціях користувачів кошторисних програмних комплексів, фахівців з економіки будівництва та ціноутворення у будівництві, які неодноразово обговорювались на семінарах та конференціях з визначення вартості будівельних робіт.

Просимо Вас ознайомитись з проектами змін до ДСТУ, які підготувала Асоціація розробників кошторисних програм і надати Ваші зауваження та пропозиції до цих документів. Ваша думка важлива і буде врахована членами асоціації під час розгляду ДСТУ в технічному комітеті зі стандартизації ТК-311 «Ціноутворення у будівництві».

Ваші пропозиції просимо надсилати електронною поштою на адресу розробників кошторисних програм чи в дирекцію Асоціації.

З повагою. Асоціація розробників та розповсюджувачів кошторисних програм.

Адреса для листування: post@mcbct.com.ua

Файли змін:

Последние новости
Copyright  © 1994 - 2019 Все права защищены   "НПФ "АВК Созидатель"