Головна
Новини
Форум Дилери Прейскурант Посилання Оновлення Навчання Про програму
Головна
Новини
Форум
Дилери
Прейскурант
Посилання
Оновлення
Навчання
Про програму
16 листопада 2022 року

Методичний центр “Будівництво - сучасні технології”

76019 м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 67, офіс 609, ЄДРПОУ 30610815, тел.: (0342) 777-208, 545-513,

post@mcbct.com.ua, http://mcbct.com.ua

Керівникам підприємств, фахівцям служб замовника, тендерним комітетам, будівельним корпораціям, об'єднанням, промисловим підприємствам, проектно-вишукувальним, інжиніринговим, іншим зацікавленим організаціям

 

Запрошуємо Вас взяти участь у серії осінніх онлайн семінарів «Визначення вартості будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2022», які відбудуться протягом листопада-грудня 2022 року.

Кожен із семінарів присвячено окремому розділу ціноутворення у будівництві.

Семінар №1. «Вартість будівельних робіт. Детальний аналіз змін».

Будуть розглянуті: КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва» зі Зміною №1, організація та виконання першочергових робіт з відновлення пошкоджених об’єктів, виконання аналізу цін на будівельні матеріали згідно КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва», нові правила розробки ресурсних елементних кошторисних норм, визначення вартості життєвого циклу об’єктів будівництва.

Семінар №2. «Вартість проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво. Детальний аналіз змін».

Будуть розглянуті: Зміни до порядку проектування та експертизи проектної документації в умовах воєнного часу, КНУ «Настанова з визначення вартості проведення робіт з оцінки технічного стану та експлуатаційної придатності об’єктів будівництва», КНУ «Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво».

Семінар №3. «Особливості проведення закупівель будівельних робіт. Закупівлі будівельних робіт в умовах воєнного часу».

Будуть розглянуті: Планування закупівель. Особливості підготовки тендерної документації, розгляду тендерних пропозицій та перевірки договірної ціни за результатами аукціону.  Контракти (договори підряду) на закупівлю будівельних робіт. Закупівля додаткових будівельних робіт.

Семінар №4. «Нові можливості кошторисних програмних комплексів. Майстер-класи».

Семінар складатиметься з короткого огляду змін в нормативно-правовій базі ціноутворення у будівництві та майстер-класу. На майстер-класі провідні фахівці розробників ПК продемонструють нові функції програмного забезпечення і розглянуть практичні задачі.

Тривалість семінарів 4 години.

Мета семінарів:

  • підвищення рівня кваліфікації спеціалістів за тематикою семінару;
  • інформування інвесторів, замовників, проектувальників, фахівців будівельних та експлуатуючих організацій про нову нормативну базу з проектування, будівництва, контролю виконання та визначення вартості робіт;
  • інформування працівників будівельної, житлово-комунальної галузі, промислових підприємств, бюджетної сфери про новітні методи та технології виконання проектних робіт і будівництва, їх планування, управління та обліку.

 

Форма проведення семінарів – ZOOM-трансляція з можливістю задавати запитання доповідачам. З метою забезпечення якості семінарів кількість учасників обмежено!

В рамках серії також відбудеться окремий безкоштовний семінар «Вартість будівельних робіт. Детальний аналіз змін» для замовників бюджетної сфери під егідою та за участі Міністерства регіонального розвитку та будівництва України. У безкоштовному семінарі приймають участь представники обласних, районних та міських адміністрацій ОВА за індивідуальними запрошеннями. Для отримання індивідуального запрошення необхідно заповнити спеціальну електронну форму реєстрації.

 

Організатори семінарів:

«НВФ «АВК Созидатель», м. Дніпро

ФОП Скалозуб І.В., м. Одеса

ТОВ «Авкас», м. Харків

ТОВ «IT Сервіс», м. Дніпро

ТОВ «АВК Единение», м. Миколаїв

ПП «ССБ Електронікс», м. Івано-Франківськ

ТОВ «Адмін-Сервіс», м. Київ

 

 

Координатор: ПП «Будівництво-сучасні технології» (0342) 705-700, 545-513

 

Для участі у семінарі необхідно:

  • надіслати заявку на електронну адресу: confbct@gmail.com або заповнити форму реєстрації за посиланням.
  • не пізніше ніж за один день до семінару перерахувати кошти за реквізитами згідно з наданим рахунком

Найближчі семінари:

Тема 1. Вартість будівельних робіт – 29 листопада. 10-00 – 14-00

Тема 2. Вартість ПВР  – 1 грудня.  10-00 – 14-00

Тема 3. Закупівлі у будівництві  – 6 грудня.  10-00 – 14-00

Тема 4. Майстерклас ПК «АВК-5»  – 8 грудня.  10-00 – 14-00

Тема 4. Майстерклас ПК «АС-4»    – 9 грудня.  10-00 – 14-00

Семінар для замовників
 бюджетної сфери   – 14 грудня.  10-00 – 14-00


Останні новини
Copyright  © 1994 - 2022 Всі права захищені   "НВФ "АВК Созидатель"